Jak urządzić mieszkanie w stylu nowoczesnym?

Jak osiągnąć efekt nowoczesności w domu? Zasady:

Gdy posiadamy budżet, który daje nam ogromne możliwości to nie musimy martwić się o wykończenie mieszkania. Wszystko zrobią za nas architekci i specjalistyczne firmy. Ale co jeśli marzy nam się poczucie luksusu w domu, a dysponujemy ograniczonymi zasobami finansowymi? Kilka rad jak osiągnąć efekt nowoczesności i luksusu na każdą kieszeń:

Luksus leży w materiałach wykończeniowych?

Nie zawsze – na czasie są podłogi z naturalnego drewna, ale równie fantastyczny efekt można osiągnąć płytkami, które mogą być mniej kosztowne niż dobrej jakości drewniana podłoga. Wybór paneli daje dzisiaj ogromne możliwości – nie są to już “te panele z dawnych lat”, które kojarzyły się z kiczem i biedą. Czasem tylko naprawdę wyspecjalizowane oko może zauważyć różnicę w materiałach.

Postaw na tkaniny

Luksusowy charakter mieszkanie nabierze, dzięki tkaninom. Te najwyższej jakości, (które można kupić w dobrych cenach w sezonach wyprzedażowych) nadadzą wnętrzu niepowtarzalny, luksusowy i ciepły klimat, dlatego na nich bym nie oszczędzała.

Drzewko szczęścia

Przełamanie wnętrza zielenią zawsze jest dobrym pomysłem. Kwiaty, drzewka dodane ze smakiem sprawią, że do naszego mieszkania wpłynie powiew świeżości.

Kolorowe akcenty i dodatki

Przełamanie bieli, czerni czy szarości dodatkami w wyrazistych kolorach doda wnętrzu nutki ekstrawagancji i szyku. Taki zabieg idealnie zabije nudę w mieszkaniu.

 

 

 

Projekty, Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez HC Interiores

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *